Macedońska przygoda na TC 2017!

Macedońska przygoda czeka na Ciebie! SUPER oryginalna miejscówka na obóz młodzieżowy 2017! Trendy Camp wybiera dla Was D1najodważniejsze i najciekawsze destynacje wakacyjne 😀 Zabieramy Was do Hotelu Desaret na wybrzeżu Macedońskiego Morza – Jeziora Ochrydzkiego 😀

BAWIMY się w Ochrydzie

To najpopularniejsze wakacyjny kurort Macedonii, szczególnie polecany dla osób nastawionych na rozrywki, kluby i dyskoteki oraz aktywne spędzanie czasu. Jest ciepło, pogodnie i błogo… Można zwiedzać (a jest co!), plażować, jeździć z nami na wycieczki fakultatywne, brać udział w zabawach z polskimi ANIMATORAMI!

Hotel oczywiście z basenem, WI-FI i prywatną plażą z darmowymi Dziewczynyleżakami i parasolami! W CENIE obozu zabieramy Was na zwiedzanie miasta OCHRYDA oraz wycieczkę Św. Naum z rejsem po Czarnym Drinie! Za dodatkową opłatą możecie zwiedzić z nami Albanię, zobaczyć Park Narodowy Mavrovo, wyskoczyć do extra Aquaparku, pojeździć na osiołkach lub wybrać się na Jeep Safari!

JAK ZYSKAĆ NIŻSZĄ CENĘ

Jak co roku zniżka dla stałych bywalców Trendy Camp – 2%! Byłeś już z nami na obozie, zaznacz to podczas rezerwowania miejsca w tym sezonie! MINI GRUPKA – specjalny rabat dla grup od 7 osób – rabat w wysokości 50 zł/os. PAMIĘTAJCIE, że każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji, a więc nie ZWLEKAĆ i rezerwować SUPER obozy Trendy Camp w najlepszych cenach!

klikacz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis