Albania

Dlaczego warto pojechać na obóz do Albanii?

ALBANIA
ALBANIA

Albania, podobnie jak inne kraje bałkańskie jest prawdziwą mozaiką kulturową, tym bardziej egzotyczną, że otwartą na świat od niedawna!

Kraj ten ma młodzieży mnóstwo do zaoferowania: przepiękne góry pokrywające prawie cały jego obszar, dwa morza – Adriatyk i Jońskie, jeziora z lazurowymi wodami i mnóstwo zabytków, które możecie zwiedzać podczas wycieczek fakultatywnych!

DURRES – NAJPOPULARNIEJSZY KURORT ALBANII!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJesteś znudzony typowymi obozami w znanych europejskich miastach? ALBANIA jest dla Ciebie! 🙂 Durres to idealne miejsce dla młodych podróżników i poszukiwaczy nowych kierunków! Spotkacie tu ciekawych ludzi, poznacie nową kulturę, spróbujecie wspaniałego jedzenia i zwiedzicie miejsca, które warto uwiecznić na zdjęciach!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Durres to jedno z najstarszych miast w Albanii, leżące u wybrzeży Adriatyku. Czeka tu na Was szeroka, piaszczysta plaża idealna do wakacyjnego relaksu! Dodatkowo można się wybrać na spacer do malowniczej dzielnicy portowej czy zwiedzić niesamowite rzymskie zabytki tego albańskiego miasta! Albania poza pięknem przyrody i gościnnością mieszkańców pozytywnie zaskoczy nas również wyjątkowo niskimi cenami! Zakupy w tym miejscu są wręcz wskazane!

Albania, jest jednym z najbardziej tajemniczych i nieodkrytych jeszcze przez turystów zakątków Europy. Warto odwiedzić ten kraj, jego plaże i poznać wspaniałych ludzi. Przepiękna pogoda, morze i plaże – to wszystko czeka na Was w Albanii!

klikacz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis