Chorwacja

Dlaczego wybrać właśnie Chorwację?

Chorw11780386_845782508823107_1182479749_nacja jest perłą turystyczną Adriatyku, również wśród młodzieży ze wszystkich stron świata!

Bajkowe połączenie morza i gór, słoneczna pogoda, dyskoteki i wspaniała wakacyjna atmosfera to idealne połączenie elementów, które tworzą wymarzoną miejscówkę na obóz młodzieżowy! Nie może Cię tutaj zabraknąć! ch4Niezapomniane wakacje gwarantowane 🙂

Plaże i krystalicznie czysta woda, liczne zabytki , typowa śródziemnomorska architektura z wąskimi uliczkami sprawi, że już sam spacer po chorwackich miasteczkach zabierze Was do strefy relaksu! Do tego wspaniała kultura i kuchnia spowodują, że będziesz chciał tu wrócić nie raz! Chorwacja tętni życiem całą dobę, liczne dyskoteki, bary i restauracje czekają na Ciebie.

NOWOŚĆ!! WYSPA HVAR 😀


Hvar_005

Wyspa Hvar to śródziemnomorska bajka zwana chorwacką Maderą, a także wyspą słońca i lawendy. Miesięcznik National Geographic umieścił ją na liście najpiękniejszych wysp świata obok Bora Bora i Capri!  Słynie z urokliwych miasteczek, w których możecie zobaczyć zabytki z czasów antycznych. Siedem lat temu kulturowy krajobraz Wyspy został również wpisany na listę UNESCO jako „Równina Starego Gradu”. Starówka Hvaru to jedno z ciekawszych i najbardziej urokliwych miejsc, które musicie tam odwiedzić!

Duża ilość zajęć sportowych i animacyjnych, przepiękne krajobrazy i niesamowita kadra Trendy Camp sprawi, że nikt nie będzie się tu nudził! Jest to wspaniałe miejsce na wakacyjny odpoczynek 🙂 Dodatkowo możecie liczyć na ciekawe wycieczki fakultatywne m. in. zwiedzanie Wyspy HVAR, rejs tatkiem po Adriatyku, Jeep Safari, plażowanie na piaszczystym półwyspie Bol, wyprawa na Starogradzkie Pola czy Laurowa Grota na Wyspie Bisevo.

klikacz-oferta (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis