Czarnogóra

Dlaczego wybrać się właśnie do Czarnogóry?

monteTo przygoda dla koneserów pięknych krajobrazów, niesamowitych widoków i szaleńczej zabawy na pięknych plażach gdzie toczy się impreza 24 godziny…

Położona na południu Półwyspu Bałkańskiego Czarnogóra to jeden z najmniejszych krajów Europy. Choć zajmuje niewielki obszar, mogłaby obdzielić atrakcjami turystycznymi przynajmniej kilka europejskich państw. Jest coraz popularniejszym miejscem również na mapie turystycznej obozów młodzieżowych 🙂

ODKRYWANIE, PLAŻOWANIE I SZALONA ZABAWA!

P1030136Ulcinj to najstarsze miasto na czarnogórskim wybrzeżu, którego historia liczy około 3 tysięcy lat, zabytki pamiętają zatem czasy Greków czy Rzymian. Turystów szczególnie przyciąga tu aż 14 kilometrów plaż , liczne regionalne restauracje z pysznym jedzeniem, orientalna atmosfera, wspaniałe dyskoteki i serdeczni mieszkańcy!

To właśnie tutaj występuje najwięcej słonecznych i najgorętszych dni w P1020987całym roku. Królestwo plaż piaszczystych i żwirowych 🙂 Do wyboru 2 plaże piaszczyste: Mała i Wielka Plaża oraz plaża żwirowa – Valdanos . Raj dla plażowiczów i windsurferów! Wspaniałe miejsce na upalne wakacje z malowniczym krajobrazem w tle!

Ulcinj to jednak nie tylko plaże, ale przede wszystkim unikalny charakter malowniczego miasteczka, nazywanego także „Starym Miastem”! Kręte, kamienne uliczki, wyczuwalna nieco orientalna atmosfera i często słyszalny język albański (ze względu na bliskie położenie przy granicy z Albanią) z pewnością wywrą na Was ogromne IMG_0322wrażenie.

Obóz w Czarnogórze to miejsce nie tylko zapewnia aktywny wypoczynek, ale też możliwość poznania zróżnicowanej kultury Bałkanów podczas wycieczek  m. in.: rejs na wyspę Ada Bajona, rafting w dolinie rzeki Tara czy zwiedzanie pobliskiej Albanii!

To wszystko i jeszcze więcej możecie poznać, poczuć i zobaczyć właśnie na obozie zagranicznym w Czarnogórze!klikacz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis