Grecja

Dlaczego warto pojechać właśnie do Grecji?

9Kolebka europejskiej cywilizacji, starożytne dziedzictwo kultury i filozofii podczas wyjazdu zagranicznego 🙂 Grecja to miejsce dla miłośników wspaniałej pogody, zwiedzania przepięknych miejsc oraz poznania niesamowitej kultury Greków.

To połączenie pięknej baśni i równie pięknej rzeczywistości. Złoty piasek plaż zaprasza do leniuchowania, błękitne, ciepłe i czyste morze zachęca do kąpieli, a mistyczna atmosfera antycznej architektury i sztuki kusi swą wspaniałością, oryginalnością i tajemnicą. Tu nie sposób się nudzić!

PARALIA – WYPRAWA MARZEŃ

4Zagraniczne obozy młodzieżowe za swoją kolebkę obrały Riwierę Olimpijską. Paralia jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez młodzież z całej Europy. To miejsce tętni życiem całą dobę, a bogata oferta dyskotek, pubów i barów zachęca do nocnych rozrywek.

Riwiera Olimpijska to miejsce na Twoje wakacje! Tylko najlepsi zawodnicy dorównają rodowitym Grekom w zabawie i odpoczywaniu 🙂 Liczne bary plażowe, dyskoteki, puby są miejscem spotykania się młodzieży i możliwości zobaczenia z bliska prawdziwego 5greckiego święta! Oczywiście, każda okazje jest powodem do świętowania!

W ciągu dnia trzeba mieć siłę na wycieczki. Tutaj nie sposób wybrać co trzeba zobaczyć – TRZEBA wszystko! Zapierające dech w piersiach Meteory, spacer po Akropolu w Atenach, niesamowite widoki podczas rejsu na Skiathos, wycieczka na Olimp! Na obozach młodzieżowych w Grecji nie sposób się nudzić!

10Jeżeli poznałeś już historię oraz smak greckiej zabawy to czas na odkrycie skąd Grecy czerpią siłę na to wszystko! Morze egejskie, przepiękne plaże, ciepła woda, dużo słońca i olbrzymia dawka relaksu to właśnie sposób grecki. Nie zapomnijcie, że tutaj również czeka Was słoneczna pogoda i czas na opalenie, zabawy w wodzie i nie tylko 😛

Grecja jest krajem w którym od razu się zakochacie i już nigdy jej nie zapomnicie!

klikacz-oferta (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis