Hiszpania

Dlaczego wybrać obóz zagraniczny w Hiszpanii?

BarcaTo wyjazd dla tych którzy podczas wakacji liczą na super imprezy, dużą dawkę energii i gorącego temperamentu!

Lloret del Mar to aktualnie najpopularniejsza miejscówka w Hiszpanii, gdzie organizowane są młodzieżowe obozy zagraniczne 🙂 Liczysz na międzynarodowe towarzystwo, wspaniałe plaże na Costa Brava, niesamowite wycieczki m.in. do Barcelony? Lloret del Mar to strzał w dziesiątkę!

STOLICA WYBRZEŻA COSTA BRAVA

imprezyLloret del Mar to stolica jednego z najsłynniejszych wybrzeży Hiszpanii – Costa Brava. Czeka nas tu duża dawka słońca w dzień i niesamowite imprezy nocą, gdzie będziesz miał okazję poznać młodzież z całego świata, posłuchać znanych DJ-ów oraz poznać smak hiszpańskiej fiesty! Oczywiście oprócz nocnej zabawy czeka nas tu również moc przeżyć: wycieczki do Aquaparków, zwiedzanie Barcelony, wyjazd na mecz Barcy na Camp Nou – to tylko zapowiedź wspaniałego spędzenia czasu w jednym z największych centrów turystycznych w Hiszpanii!

hiszpania21Wypoczynek w hiszpańskim raju

Nie możemy zapomnieć jednak, że to Costa Brava – musowo zarezerwujcie czas na plażowanie! Skaliste wybrzeże, piaszczyste plaże, urokliwe zatoczki to czeka Was idealny wypoczynek oraz leniuchowanie na słońcu. Pogoda gwarantowana, do wyboru aż 7 kilometrów plaż! Świetnie rozbudowana baza hotelowa, sklepy, restauracje i dyskoteki sprawiają, że każdy może znaleźć tu miejsce idealne dla siebie – do którego będziecie wracać ze swoimi znajomymi!

klikacz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis