KADRA TC

Anna-Malczewska

ANIA 

Na kolonie i obozy wyjeżdżam od 18 lat, mam doświadczenie w pracy jako wychowawca, kierownik oraz animator czasu wolnego 🙂 Posiadam ogromy dystans do siebie i często zaskakuję swoim szaleństwem 🙂

Alicja

ALICJA 

Mam na imię Alicja. Na codzień pracuję w szkole podstawowej oraz prowadzę zajęcia w świetlicy. Lubię podróżować, zwiedzać. W czasie wakacji jeżdżę na kolonie letnie i obozy młodzieżowe 😀

Dominika2

DOMINIKA 

Uwielbiam pracować z młodzieżą, z którą od 8 lat wyjeżdżam na obozy wakacyjne! Cenię sobie aktywny wypoczynek, ale także beztroskie plażowanie 🙂

Martyna

MARTYNA 

Na co dzień pracuję w branży turystycznej, ale również od dwóch lat uczę dzieci i młodzież tańca 😀 W wolnych chwilach gram w tenisa i squasha lub wsiadam w samochód i jadę odkrywać nieznane:)

Agata

AGATA 

 Mam na imię Agata i jestem pozytywnie  zakręconą nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i WFu. Uwielbiam sport i dobre imprezy. Na obozy młodzieżowe jeżdżę od  6 lat i nie wyobrażam sobie innych wakacji 😉

13453853_1052403091474603_747671658_n

RAFAŁ 

Swoją przygodę pracy z młodzieżą zacząłem 4 lata temu. W pracy opiekuna i ratownika cenię sobie kontakt z młodzieżą i możliwość zwiedzania świata.

Izabela

IZABELA 

Na co dzień pracuję w szkole podstawowej, a okazjonalnie wcielam się w indiankę, piratkę, księżniczkę i jako animatorka prowadzę przyjęcia urodzinowe dla dzieci!! 

Radek

RADEK 

Radek pracuję jako wychowawca na koloniach i obozach. Lubię podróże, kino europejskie i żelki! 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się...dobry humor!

Karolina

KAROLINA

W poprzednim roku miałam okazję pracować z młodzieżą w Hiszpanii oraz Bułgarii. Moją pasją są dalekie podróże w nieznane oraz gra na saksofonie. Coś co sprawia mi dużo radości to zdecydowanie aktywność fizyczna! 🙂

Justyna-K

JUSTYNA 

Hej, mam 26 lat i jestem psychologiem.  Jestem pogodną, otwartą osobą. Do moich największych pasji należą filmy, uprawianie sportu i poznawanie nowych ciekawych ludzi i miejsc 🙂 Razem nie będziemy się nudzić!

Iwona

IWONA 

Moja przygoda z Bułgarią zaczęła się podczas studiów.  Znam ten urokliwy kraj, język i mieszkańców, którzy są ciepło i przyjacielsko nastawieni do Polaków. Praca z młodzieżą od lat dostarcza mi wiele satysfakcji.

Magda

MAGDA 

Mam 23 lata, to mój 5 sezon obozów. Jestem kreatywna, spontaniczna i aktywna. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, a także biegać, czytać i marzyć. Już myślę o tym, jak dobrze będziemy się bawić!

Teresa

TERESA

Mam bardzo długi staż pracy z młodzieżą i dziećmi. Na obozy jeżdżę już około 20 lat...Interesuję się historią 🙂 Lubię jeździć jako pasażer na bardzo szybkim motorze.

Sylwia

SYLWIA

Od kilku dobrych lat jeżdżę na obozy młodzieżowe do m.in.  mojej ukochanej Hiszpanii 😉 Podczas obozów uwielbiam poznawać nowych ludzi, smakować kuchni regionalnej i dobrze bawić się razem z Wami.

Barbaba

BARBARA 

Basia od 5 lat jeździ na obozy jako wychowawca. Lubię podróżować, poznawać nowe kraje, zwyczaje i przede wszystkim jedzenie 🙂 Moją pasją od kilku lat jest ZUMBA, jej latynoskie rytmy porywają mnie do tańca!

Krzysztof

KRZYSZTOF 

Czas lubię spędzać w wodzie lub na śniegu. Moją pasją jest zdobywanie ciągle nowych umiejętności. Niektórzy uważają że jestem lekko zakręcony...

Sabina

SABINA 

Sabina - prywatnie jestem mamą młodego sportowca i fanką tańca, tańczę SALSĘ i BACHATĘ. Hiszpania jest moim ulubionym miejscem wypoczynku i pracy na obozach młodzieżowych.

Darek-I

DARIUSZ 

Jestem nauczycielem 🙂 W wolnym czasie lubię podróże. Zwiedzać nowe zakątki…zawodowo jako pilot wycieczek czy rezydent oraz prywatnie również tak odpoczywam!

Bartek

BARTOSZ 

Jestem pełnym energii 28 letnim nauczycielem.Od 3 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą.  Należę do osób z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie. Nie potrafię przez dłuższy czas wysiedzieć w jednym miejscu!

Kajetna

KAJETAN

Mam na imię Kajtek, studiuję Leśnictwo w Krakowie. Na obozy młodzieżowe jeżdżę już od trzech lat. Interesuję się piłką nożną i muzyką 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się… dużo pozytywnej energii!

TrendyCamp należy do Rego-Bis