KADRA Trendy Camp

Kamila 2

KAMILA MUSIAŁ

Jaka jestem… To chyba najtrudniejsze pytanie…Niepoprawna optymistka, szukająca w każdym chodź grama dobrych cech! Uważa, że na imprezie nie może zabraknąć… Doborowego towarzystwa :)!

Joannaa

JOANNA KRAUT

Preferuję aktywny wypoczynek 🙂 Lubię podróżować i poznawać nowe zakątki świata! Jeżdżę na obozy młodzieżowe bo praca z młodzieżą to moja pasja, która przynosi mi ogrom satysfakcji!

Martyna

MARTYNA DYJA 

Zawsze uśmiechnięta i wiedząca czego chce od życia! Z pasją przekazuje co znaczy prawdziwe życie we Włoszech. Dla niej ten kraj nie ma tajemnic - chcesz poznać jedną z nich? Daj się zaprosić na obóz z Martyną!

Anna-Malczewska

ANIA MALCZEWSKA

Na kolonie i obozy wyjeżdżam od 18 lat, mam spore doświadczenie w pracy jako wychowawca, kierownik oraz animator czasu wolnego 🙂 Posiadam ogromy dystans do siebie, w związku z czym, często zaskakuję swoim szaleństwem 🙂

Kinga-Rajda

KINGA RAJDA

Cześć!! Mam na imię Kinga, od 6 lat pracuję z młodzieżą, na obozach i koloniach! Jeżdżę na obozy młodzieżowe bo lubię dobrą zabawę i szczyptę adrenaliny której Wy czasami dostarczacie 🙂

Radek

RADEK GRZBIELA

Radek, od 4 lat pracuję jako wychowawca na koloniach i obozach młodzieżowych. Lubię podróże, kino europejskie i żelki! 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się...dobry humor!

Sabina

SABINA MAGIERA

Sabina - prywatnie jestem mamą młodego sportowca i fanką tańca, tańczę SALSĘ i BACHATĘ. Hiszpania jest moim ulubionym miejscem wypoczynku i pracy na obozach młodzieżowych. W Hiszpanii nuda się nie uda !!!

Bartek

BARTOSZ SZCZAP

Jestem pełnym energii 27 letnim nauczycielem.Od 2 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą.  Należę do osób z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i nie potrafię przez dłuższy czas wysiedzieć w jednym miejscu!

Dominika2

DOMINIKA MUSIOŁ

Zakręcona 26 letnia nauczycielka chemii i biologii 🙂 Uwielbiam pracować z młodzieżą, z którą od 7 lat wyjeżdżam na obozy wakacyjne! Cenię sobie aktywny wypoczynek, ale także beztroskie plażowanie 🙂

Darek

DARIUSZ FABICH

Na kolonie i obozy z młodzieżą wyjeżdżam już od 9 lat! Uwielbiam grać w piłkę, jeździć na rowerze i tańczyć. Bardzo chętnie kibicuję piłkarskiej drużynie Stilonu Gorzów oraz synowi, który zaczyna swoją przygodę z piłką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis