KADRA w Bułgarii

Iwona

IWONA KAŁUŻNA

Moja przygoda z Bułgarią zaczęła się podczas studiów.  Znam ten urokliwy kraj, język i mieszkańców, którzy są ciepło i przyjacielsko nastawieni do Polaków. od 13 lat spędzam wakacje w roli wychowawcy , rezydenta a obecnie kierownika na obozie.

Kajetna

KAJTEK KARLIK

Mam na imię Kajtek, studiuję Leśnictwo w Krakowie. Na obozy młodzieżowe jeżdżę już od trzech lat. Interesuję się piłką nożną i muzyką 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się… dużo pozytywnej energii!

Bartek

BARTOSZ SZCZAP

Jestem pełnym energii 28 letnim nauczycielem.Od 3 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą.  Należę do osób z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie. Nie potrafię przez dłuższy czas wysiedzieć w jednym miejscu!

Justyna

JUSTYNA GRUZIEWICZ

Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi dużo satysfakcji i radości. Dzięki maluchom jestem bardziej spontaniczna, wyluzowana i z optymizmem patrzę w przyszłość. Moja pasja to… muzyka, taniec, jazda samochodem i narty 😀

Jarek

JAREK WERTLEWSKI

W każde wakacje i ferie zimowe wyjeżdżam na obozy i kolonie jako wychowawca, kierownik, ratownik oraz instruktor narciarstwa 😀

Patrycja

PATRYCJA WŁODARCZYK

Mam na imię Patrycja. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor pływania. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas! Praca z młodzieżą daje mi dużo satysfakcji i pozytywnej energii, którą chętnie się dzielę również na obozach w wakacje.

Karolina

KAROLINA SUDÓŁ

Na co dzień pracuję w szkole jako nauczyciel języka angielskiego, a w czasie wakacji jako wychowawca na obozach 😀 Uwielbiam pracę z młodzieżą oraz podróżowanie! Najlepiej czuję się w… miejscach gdzie jest wiele atrakcji w pobliżu 🙂

Aneta

ANETA GAWĄD

Aneta jedzie z nami na Trendy Camp jako wychowawca i ratownik WOPR do Bułgarii i Albanii! Na co dzień pracuje jako instruktor pływania. Interesują ją sporty wyczynowe: kitesurfing i snowboard.

Barbaba

BARBARA ZIELIŃSKA

Basia od 5 lat jeździ na obozy jako wychowawca. Lubię podróżować, poznawać nowe kraje, zwyczaje i przede wszystkim jedzenie 🙂 Moją pasją od kilku lat jest ZUMBA, jej latynoskie rytmy porywają mnie do tańca!

Alicja

ALICJA SOBOCIŃSKA

Mam na imię Alicja. Na codzień pracuję w szkole podstawowej oraz prowadzę zajęcia w świetlicy. Lubię podróżować, zwiedzać. W czasie wakacji jeżdżę na kolonie letnie i obozy młodzieżowe 😀

13453853_1052403091474603_747671658_n

RAFAŁ KACZMARCZYK

Swoją przygodę pracy z młodzieżą zacząłem 4 lata temu. W pracy opiekuna i ratownika cenię sobie kontakt z młodymi ludźmi i możliwość zwiedzania świata. 

Justyna-K

JUSTYNA KUBIK

Hej, mam 26 lat i jestem psychologiem.  Jestem pogodną, otwartą osobą. Do moich największych pasji należą filmy, uprawianie sportu i poznawanie nowych ciekawych ludzi i miejsc 🙂 Razem nie będziemy się nudzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis