KADRA w Grecji

Kamila 2

KAMILA MUSIAŁ

Jaka jestem… To chyba najtrudniejsze pytanie…Niepoprawna optymistka, szukająca w każdym chodź grama dobrych cech! Uważa, że na imprezie nie może zabraknąć… Doborowego towarzystwa :)!

Radek

RADEK GRZBIELA

Radek, od 5 lat pracuję jako wychowawca na koloniach i obozach młodzieżowych. Lubię podróże, kino europejskie i żelki! 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się...dobry humor!

Agata

AGATA JARCZYK

 Mam na imię Agata i jestem pozytywnie  zakręconą nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i WFu. Uwielbiam sport i dobre imprezy. Na obozy młodzieżowe jeżdżę od  7 lat i nie wyobrażam sobie innych wakacji 😉

Darek-I

DARIUSZ IDZIK

Jestem nauczycielem hotelarstwa i turystyki. W wolnym czasie lubię podróże. Zwiedzać nowe zakątki…zawodowo jako pilot wycieczek czy rezydent oraz prywatnie również tak odpoczywam!

Sabina

SABINA MAGIERA

Sabina - prywatnie jestem mamą młodego sportowca i fanką tańca, tańczę SALSĘ i BACHATĘ. Hiszpania jest moim ulubionym miejscem wypoczynku i pracy na obozach młodzieżowych.

Kajetna

KAJTEK KARLIK

Mam na imię Kajtek, studiuję Leśnictwo w Krakowie. Na obozy młodzieżowe jeżdżę już od trzech lat. Interesuję się piłką nożną i muzyką 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się… dużo pozytywnej energii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis