KADRA w Hiszpanii

Magda

MAGDA JABŁOŃSKA

Mam 23 lata, to mój 5 sezon obozów. Jestem kreatywna, spontaniczna i aktywna. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, a także biegać, czytać i marzyć. Już myślę o tym, jak dobrze będziemy się bawić w sezonie 2016!

Radek

RADEK GRZBIELA

Radek, od 5 lat pracuję jako wychowawca na koloniach i obozach młodzieżowych. Lubię podróże, kino europejskie i żelki! 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się...dobry humor!

Kamila 2

KAMILA MUSIAŁ

Jaka jestem… To chyba najtrudniejsze pytanie…Niepoprawna optymistka, szukająca w każdym chodź grama dobrych cech! Uważa, że na imprezie nie może zabraknąć… Doborowego towarzystwa :)!

Agata

AGATA JARCZYK

 Mam na imię Agata i jestem pozytywnie  zakręconą nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i WFu. Uwielbiam sport i dobre imprezy. Na obozy młodzieżowe jeżdżę od  7 lat i nie wyobrażam sobie innych wakacji 😉

Kamil

KAMIL JANKOWSKI

Kamil student Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, od 5 lat pracuję jako wychowawca i ratownik WOPR na koloniach i obozach. Moje zainteresowania to podróże, koszykówka, pływanie i taniec oraz dobra książka i film.

Dominika2

DOMINIKA MUSIOŁ

Zakręcona 27 letnia nauczycielka 🙂 Uwielbiam pracować z młodzieżą, z którą od 8 lat wyjeżdżam na obozy wakacyjne! Cenię sobie aktywny wypoczynek, ale także beztroskie plażowanie 🙂

Sabina

SABINA MAGIERA

Sabina - prywatnie jestem mamą młodego sportowca i fanką tańca, tańczę SALSĘ i BACHATĘ. Hiszpania jest moim ulubionym miejscem wypoczynku i pracy na obozach młodzieżowych.

Darek-I

DARIUSZ IDZIK

Jestem nauczycielem hotelarstwa i turystyki. W wolnym czasie lubię podróże. Zwiedzać nowe zakątki…zawodowo jako pilot wycieczek czy rezydent oraz prywatnie również tak odpoczywam!

Kajetna

KAJTEK KARLIK

Mam na imię Kajtek, studiuję Leśnictwo w Krakowie. Na obozy młodzieżowe jeżdżę już od trzech lat. Interesuję się piłką nożną i muzyką 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się… dużo pozytywnej energii!

Sylwia

SYLWIA ĆWIEKAŁA

Od kilku dobrych lat jeżdżę na obozy młodzieżowe do Włoch, Grecji i mojej ukochanej Hiszpanii 😉 Podczas obozów uwielbiam poznawać nowych ludzi, smakować kuchni regionalnej a także dobrze bawić się razem z Wami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis