KADRA we Włoszech

Martyna

MARTYNA DYJA 

Zawsze uśmiechnięta i wiedząca czego chce od życia! Z pasją przekazuje co znaczy prawdziwe życie we Włoszech. Dla niej ten kraj nie ma tajemnic - chcesz poznać jedną z nich? Pojedź na obóz z Martyną!

Krzysztof
 

KRZYSZTOF OGÓREK

Czas lubię spędzać w wodzie lub na śniegu. Moją pasją jest zdobywanie ciągle nowych umiejętności. Niektórzy uważają że jestem lekko zakręcony, ale zawsze potrafię znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Mateusz

MATEUSZ ZAJĄC

Mateusz jest nauczycielem w-f oraz instruktorem pływania. Na obozach młodzieżowych pracuje od 3 lat w roli ratownika wodnego oraz wychowawcy. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.

Maria

MARIA SZABATOWSKA 

Lubię aktywny wypoczynek przemierzając górskie szlaki i odkrywając nieznane miejsca! Na obozy jeżdżę odkąd pamiętam, jest to moja pasja i sposób na aktywny wypoczynek wakacyjny 🙂

Dorota2

DOROTA KROŚNIK

Nazywam się Dorota i od 4 lat jeżdżę jako wychowawca na kolonie i obozy młodzieżowe!  Moją wielką pasją są podróże, poznawanie nowych miejsc, ludzi oraz smakowanie lokalnych potraw 🙂

Darek-I

DARIUSZ IDZIK

Jestem nauczycielem hotelarstwa i turystyki. W wolnym czasie lubię podróże. Zwiedzać nowe zakątki…zawodowo jako pilot wycieczek czy rezydent oraz prywatnie również tak odpoczywam!

Joannaa

JOANNA KRAUT

Preferuję aktywny wypoczynek 🙂 Lubię podróżować i poznawać nowe zakątki świata! Jeżdżę na obozy młodzieżowe bo praca z młodzieżą to moja pasja, która przynosi mi ogrom satysfakcji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis