Macedonia

Dlaczego wybrać obóz zagraniczny w Macedonii?

Niesamowity klimat przygody w Macedonii! Nowa miejscówka dla prawdziwych podróżników i odkrywców! Czeka to na Ciebie odkrywanie nowych miejsc, imprez i kultur! Oryginalne wakacje dla każdego!

„Macedońskie Morze” – Jezioro Ochrydzkie_ZVL5456

Macedonia to kwintesencja Bałkanów! Piękny, tajemniczy kraj, gdzie miesza się ze sobą wschód i zachód, chrześcijaństwo i islam, a na ulicach usłyszcie niejeden język 😀 Macedonia jest krajem górzystym, lata są tu gorące i suche, a zimy chłodne. Ponad 30% powierzchni tego kraju pokryte jest lasami, na południu znajdziecie natomiast jezioro w tym Jezioro Ochrydzkie zwane „macedońskim morzem”, ze względu na wielkość i wspaniałe plaże! Jest to najstarsze jezioro w Europie, najgłębsze na całych Bałkanach (do 286 m głębokości). Wpisane na światową listę dziedzictwa UNESCO w 1979!

_ZVL5548Jerozolima Bałkanów

Ochryda – historyczne miasto nad Jeziorem Ochrydzkim oraz popularny wakacyjny kurort. Choć leży nad jeziorem, to odnieść można wrażenie, że to kurort nadmorski 😀 Liczne plaże, krystalicznie czysta woda oraz rozmiary jeziora, którego drugi brzeg ginie za horyzontem. Czeka na Was wiele możliwości spędzania czasu i bogata oferta sportowo-rekreacyjna. Ochryda posiada dobrą infrastrukturę turystyczną, liczne zabytki i malownicze położenie 😀 Inną zaletą jest przepyszna kuchnia, koniecznie musicie spróbować tradycyjnie przyrządzanego pstrąga.

klikacz

TrendyCamp należy do Rego-Bis