Masz Orange? Ważne informacje dla Ciebie przed wakacjami.

Nie lubimy się rozstawać z telefonem w czasie wakacji. Zdjęcia, posty, instagram – chcemy być w kontakcie ze znajomymi, a często zdani jesteśmy na hotelowe wifi, żeby ograniczyć koszt… na plaży nie poszalejemy 🙂 Ale stało się! 🙂 Orange już na wakacje wprowadza nowe zasady naliczania opłat za połączenia z zagranicy. 

 
Najlepiej mają się Ci, którzy korzystają z oferty abonamentowej, bo właściwie w Europie będą korzystali z komórki, jakby w ogóle nie przekraczali granicy. Ale i użytkownicy na kartę skorzystają – zwłaszcza na używaniu Internetu. Choć jednak Orange zaserwował przed wakacjami taką niespodziankę do jednak, jak Pan Michał Michałowicz, handlowiec Orange życzy Wam przede wszystkim miło spędzonego czasu – „bez „wiszenia” na telefonie, ale jeśli już musicie lub chcecie dzwonić, nie przejmujcie się rachunkiem za rozmowy. Będzie taki jak byście nie wyjeżdżali z Polski, pod warunkiem, że macie abonament”:)
Aby dokładnie przyjrzeć się warunkom rozliczenia – najlepiej wejdź na stronę Orange i sprawdź szczegóły związane z konkretną usługą, z jakiej korzystasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis