Street Food na obozach TC!

Uwielbiacie podróżować, bawić się i poznawać nowe miejsca?! Trendy Camp to idealne obozy dla młodzieży ciekawej świata, poszukującej oryginalnych kierunków, super imprez i wspaniałych ludzi!

Dzisiaj prezentujemy absolutny MUST EAT w krajach, do których zabieramy Was na obozy Trendy Camp 2017! Co jest najlepszym, prawdziwym, pysznym jedzeniem ostatnich lat – OCZYWIŚCIE Street Food! Dania, które dostajecie prosto z fantastycznych budek na ulicy, pyszne słodkie lub słone przekąski, które jedzą prawdziwi mieszkańcy krajów, w których się znaleźliście! Za czym warto się rozglądać będąc za granicą – SPRAWDŹCIE:

HISZPANIA

Churros – idealne na śniadanie z gorącą czekoladą, można wcinać również z cukrem pudrem lub innymi dodatkami. Są to słodziutkie ciasteczka o podłużnym kształcie smażone w głębokim tłuszczu! Najlepiej smakują w świetnym towarzystwie, dzieląc się ze znajomymi!

BUŁGARIA

Banica – podawany na ciepło placek z serem! Bułgarzy twierdzą, że smakuje zawsze i wszędzie! Jeżeli spotkasz na swojej drodze sprzedawcę – koniecznie spróbuj tego smaku! Możecie oprócz tradycyjnego placka z serem trafić na nowsze wersje z dodatkiem mięsa, jajek lub szpinaku 🙂

BAŁKANY

TUTAJ kuchnia nas rozpieszcza 🙂 To danie nie ma jednej nazwy i różni się odrobinę w zależności do kraju d którego się udamy! Chodzi nam konkretnie o grillowane kiełbaski sporządzane są z mielonego mięsa podawane z chlebem pita, cebulą i ajwarem! W Albanii znajdziecie je pod nazwą „Qofte”,  w Czarnogórze „Ćevapi”, a w Macedonii  „Kebap czy Kebapci” – nie mylić z typowym kebabem, którego w Europie najczęściej jemy w wersji tureckiej!

LODY

To już uniwersalny, najlepszy na świecie przysmak WAKACYJNY!  Każdy kraj ma swoje ulubione! Smakują tak samo dobrze w każdym miejscu 😀 W więc na wakacjach Trendy Camp jedzcie do woli!!!

Źródło:  www.fly4free.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis