Water World w Hiszpanii!!

IMG_2763compiWspaniałe Morze Śródziemne i basen w hotelu Ci nie wystarczają? Na obozie Trendy Camp w Hiszpanii możesz pojechać z nami na wycieczkę fakultatywną do aquaparku WATER WORLD!!

Wszystkich, którzy wybierają się na obóz młodzieżowy do Lloret del Mar zapraszamy również do wodnego parku rozrywki WATER WORLD  😀 Jednego z najpopularniejszych na całym Costa Brava! Oprócz zwykłych basenów czeka Was świetna zabawa na ponad 20 wodnych atrakcjach: zjeżdżalnie, ślizgi, jacuzzi, kolejki wodne i wiele innych! Na najodważniejszych z Was czekają:


ww2GÓRA WODA (nazwa oryginalna: WATER MOUNTAIN)

Największy w Europie wodny rollercoster! Dlaczego jest lepszy niż normalny? Ponieważ cześć zjazdów odbywa się w ciemności 🙂

BURZA (STORM)
Dwa ogromne kominy o średnicy ponad 4 metrów! Zjeżdżając w dół z ponad 80 metrów, trafiasz w wir, który wciąga Cię z niesamowita prędkością! Tylko tutaj możesz się poczuć jak w oku cyklonu 🙂

 

ww5SZTORM (HURRICANES)
Dziki zjazd w zamkniętych, prawie pionowych tubach! Zjeżdża się dwójkami na specjalnych pontonach! Zabawa tylko dla weteranów wodnych atrakcji 😀

KAMIKADZE (KAMIKACES)
Jak sama nazwa wskazuje…tylko dla najodważniejszych! Skok na 77 metrową otwartą zjeżdżalnię, podczas samego zjazdu możesz osiągnąć prędkość prawie 40km/h!

IMG_1872comSZYBKi PRĄD(WATER RÁPIDO)
Dynamiczna zjeżdżalni, z wieloma zakrętami i spiralami. Łączym w sobie zjazdy w tubach i otwarte zjeżdżalnie. Można zjeżdżać trójkami 🙂 każdy na swoim torze!

RZEKA PRZETRWANIA (RIO SALVAJE)ww6
Poczuj się jak w Wielkim Kanionie! Sieć otwartych zjeżdżali, zbudowanych na naturalnych wzniesieniach terenu łączy ze sobą kilka basenów. Daj się ponieść i poczuj prąd wody, który zaniesie Cię w kolejną część Parku.

SZYBCY I WŚIEKLI (SPEED FURIOUS)
Nowość w Aquaparku! 2 tory „swobodnego spadania” w pionowej tubie. Przed startem jesteście umieszczani w specjalnej kapsule i spuszczani w dół! Miłej jazdy 🙂

Oczywiście dla mniej zaprawionych w bojach wodnych jest mnóstwo atrakcji przystosowanych dla relaksu i odpoczynku: baseny, spokojniejsze zjeżdżalnie, jacuzzi, restauracje, bar. Zachęcamy do spróbowania CHURROS w specjalnej budce – hiszpański przysmak ciastko maczane w czekoladzie!

Źródło: www.waterworld.eswww.facebook.com/waterworld

klikacz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis