Włochy

Dlaczego warto wybrać właśnie Włochy ?

italyNie bez powodu mówi się „Słoneczna Italia” – Włochy w okresie letnim fundują wspaniałą pogodę, a co za tym idzie rewelacyjny nastrój do zabawy i wypoczynku na obozie zagranicznym!

Znajdziecie tu mnóstwo idealnych miejsc na relaks, choć hucznych zabaw również nie powinno zabraknąć 🙂 Włoska wyprawa na obóz młodzieżowy stwarza niepowtarzalną możliwość połączenia odpoczynku ze zwiedzaniem odległych zakątków Włoch z niesamowitą atmosferą włoskiej zabawy! Przedstawiamy Wam najnowsze włoskie kierunki na LATO 🙂

Obóz zagraniczny we Włoszech to Twój dobry wybór! Znajdź miejsce idealne dla siebie 🙂 

KAMPANIA – „SZCZĘŚLIWY KRAJ”

Kampania, której nazwa pochodzi z łacińskiego” Campania felix” i oznacza „szczęśliwy kraj” to miejsce szczególnie bogate w IMPREZYatrakcyjne turystycznie! To właśnie tutaj znajdują się jedne z najpiękniejszych plaż Italii, stąd to właśnie tu powstały tak słynne kurorty jak Capri, Sorrento czy Salerno i słynne wybrzeże Amalfi.

Jest to najczęściej odwiedzany region południowych Włoch obejmujący wybrzeże Morza Tyreńskiego oraz górzysto-wyżynne obszary Apeninów. Przyciąga młodzież zainteresowaną nie tylko wypoczynkiem na malowniczym i urozmaiconym wybrzeżu z licznymi wyspami, ale także miłośników cennych zabytków i niesamowitych imprez. Kampania to również kraina pizzy i spaghetti, słońca, muzyki i sympatycznych ludzi.

NOWOŚĆ! WYBRZEŻE liguryjskie!

Liguria to region w północnej części Włoch, położony nad Morzem Liguryjskim. To jeden z najmniejszych i liguria 3najbardziej urokliwych włoskich regionów, który rozciąga się pod Piemontem. Zabieramy Was do popularnego kurortu turystycznego ARMA DI TAGGIA na wybrzeżu Morza Liguryjskiego! Czekają tu na Was wspaniałe piaszczyste plaże! Region ten często odwiedzany jest przez wielbicieli widoków skał łączących się z morzem 😀 Tutejsze wybrzeże ma dwie różne twarze:

  • tą gdzie wysokie góry łączą się bezpośrednio z wodą dla fanów fotografii i zwiedzania
  • oraz tą z piękną piaszczystą plażą -wymarzoną dla fanów kąpieli morskich i słonecznych!

klikacz-oferta (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TrendyCamp należy do Rego-Bis