Wychowawcy ALL

Anna

ANNA KOZIK

Od 3 lat wyjeżdżam jako wychowawca na obozy młodzieżowe. Jestem pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, zawsze znajdę chwilę na rozmowę ze znajomymi. Nie pogardzę także leniwym popołudniem z kubkiem kawy i ciekawą książką.

Anna2

ANNA NOWACZYK

Nazywam się Ania mam 26 lat. Ukończyłam studia Pedagogiczne oraz Stosunki Międzynarodowe. Od 6 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Moją największą pasją są podróże, zaraz potem jazda konna oraz pływanie 🙂

Agata

AGATA JARCZYK

 Mam na imię Agata i jestem pozytywnie  zakręconą nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i WFu. Uwielbiam sport i dobre imprezy. Na obozy młodzieżowe jeżdżę od  6 lat i nie wyobrażam sobie innych wakacji 😉

Bartek

BARTOSZ SZCZAP

Jestem pełnym energii 27 latkiem, od 2 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą.  Należę do osób z dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i nie potrafię przez dłuższy czas wysiedzieć w jednym miejscu!

Danuta

DANUTA STAŃCZAK

Z młodzieżą pracuję już od 25 lat 🙂 W życiu prywatnym jestem mamą dwóch córek i syna. W wolnym czasie pływam, jeżdżę na rowerze, jeżdżę konno, uprawiam nordic walking, daję się wciągać w gry i zabawy sportowe!

Dorota2

DOROTA KROŚNIK

Nazywam się Dorota i od 4 lat jeżdżę jako wychowawca na kolonie i obozy młodzieżowe!  Moją wielką pasją są podróże, poznawanie nowych miejsc, ludzi oraz smakowanie lokalnych potraw 🙂

Izabela

IZABELA JOSZ

Nazywam się Iza i mam 28 lat 🙂 Na co dzień pracuję w szkole podstawowej, a okazjonalnie wcielam się w indiankę, piratkę, księżniczkę i jako animatorka prowadzę przyjęcia urodzinowe dla dzieci!! Jako wychowawca na kolonie i obozy jeżdżę już od 7 lat.

Joannaa

JOANNA KRAUT

Preferuję aktywny wypoczynek 🙂 Lubię podróżować i poznawać nowe zakątki świata! Jeżdżę na obozy młodzieżowe bo praca z młodzieżą to moja pasja, która przynosi mi ogrom satysfakcji!

Karolina

KAROLINA SUDÓŁ

Mam na imię Karolina. Na co dzień pracuję w szkole jako nauczyciel języka angielskiego, a w czasie wakacji jako wychowawca na obozach i koloniach 😀 Uwielbiam pracę z młodzieżą oraz podróżowanie!

Krzysztof
 

KRZYSZTOF OGÓREK

Czas lubię spędzać w wodzie lub na śniegu. Moją pasją jest zdobywanie ciągle nowych umiejętności. Niektórzy uważają że jestem lekko zakręcony, ale zawsze potrafię znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Magda

MAGDA JABŁOŃSKA

Mam 22 lata, z młodzieżą pracuję od 4 sezonów. Jestem kreatywna, spontaniczna i aktywna. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, a także biegać, czytać i marzyć. Już myślę o tym, jak dobrze będziemy się bawić w sezonie 2015!

Maria

MARIA SZABATOWSKA 

Lubię aktywny wypoczynek przemierzając górskie szlaki i odkrywając nieznane miejsca! Na obozy jeżdżę odkąd pamiętam, jest to moja pasja i sposób na aktywny wypoczynek wakacyjny 🙂

Radek

RADEK GRZBIELA

Radek, od 4 lat pracuję jako wychowawca na koloniach i obozach młodzieżowych. Lubię podróże, kino europejskie i żelki! 🙂 W mojej walizce na wakacje zawsze znajduje się...dobry humor!

Wojciech

WOJCIECH NAKIELSKI

Wśród obozowiczów znany jako fajny gość. Większość z was najpewniej wspomina nocne kąpiele pod moim nadzorem, wypady do najlepszych dyskotek w mieście, jak i pełne wrażeń wycieczki i nurkowania!!

Marta

MARTA GAŁDYN

Uwielbiam podróże i nowe miejsca, staram się być zawsze rześka, pełna energii i chłonna na wyzwania z moją grupą! Obozy młodzieżowe integrują grupę i zapewniają niepowtarzalne wspomnienia do końca życia.

Anna-Malczewska

ANIA MALCZEWSKA

Na kolonie i obozy wyjeżdżam od 18 lat, mam doświadczenie w pracy jako wychowawca, kierownik oraz animator czasu wolnego 🙂 Posiadam ogromy dystans do siebie i często zaskakuję swoim szaleństwem 🙂

Adam

ADAM TOPOLNICKI

 Jako opiekun  kolonijny pracuję już 6 lat. Jestem zawsze uśmiechniętym, otwartym człowiekiem, który nikomu nie pozwoli się zgubić i potrafi się dogadać ze wszystkimi, niezależnie od miejsca i okoliczności!

Barbaba

BARBARA ZIELIŃSKA

Basia 24-letnia studentka. Od 4 lat jeżdżę na obozy jako wychowawca. Lubię podróżować, poznawać nowe kraje i przede wszystkim jedzenie 🙂 Moją pasją jest ZUMBA, jej latynoskie rytmy porywają mnie do tańca!

Dominika2

DOMINIKA MUSIOŁ

Zakręcona 26 letnia nauczycielka chemii i biologii 🙂 Uwielbiam pracować z młodzieżą, z którą od 7 lat jeżdżę na obozy! Cenię sobie aktywny wypoczynek, ale także beztroskie plażowanie 🙂

Darek

DARIUSZ FABICH

Na kolonie i obozy z młodzieżą wyjeżdżam już od 9 lat! Uwielbiam grać w piłkę, jeździć na rowerze i tańczyć. Bardzo chętnie kibicuję piłkarskiej drużynie Stilonu Gorzów oraz synowi, który zaczyna swoją przygodę z piłką.

Darek-I

DARIUSZ IDZIK

Jestem nauczycielem hotelarstwa i turystyki. W wolnym czasie lubię podróże. Zwiedzać nowe zakątki…zawodowo jako pilot wycieczek czy rezydent oraz prywatnie również tak odpoczywam!

Justyna

JUSTYNA BIELA

Mam 25 lat i jestem nauczycielem w klasach I-III. Od trzech lat wyjeżdżam na kolonie z młodzieżą. Uwielbiam góry, słońce i morze. Lubię podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi 🙂 W tym roku jadę z Wami do Bułgarii !!

Karolina

KAROLINA KUBIK

W poprzednim roku miałam okazję pracować z młodzieżą w Hiszpanii oraz Bułgarii. Moją pasją są dalekie podróże w nieznane oraz gra na saksofonie. Coś co sprawia mi dużo radości to zdecydowanie aktywność fizyczna! 🙂

Kamila 2

KAMILA MUSIAŁ

Jaka jestem… To chyba najtrudniejsze pytanie…Niepoprawna optymistka, szukająca w każdym chodź grama dobrych cech! Uważa, że na imprezie nie może zabraknąć… Doborowego towarzystwa :)!

Maria

MARIA SZABATOWSKA 

Jestem nauczycielem w Szkole Ponadgimnazjalnej. Lubię aktywny wypoczynek przemierzając górskie szlaki i odkrywając nieznane miejsca! Na obozy jeżdżę odkąd pamiętam, jest to moja pasja i sposób na aktywny wypoczynek wakacyjny 🙂

Martyna

MARTYNA ĆWIAKOWSKA

Na co dzień pracuję w branży turystycznej, ale również od dwóch lat uczę dzieci i młodzież tańca 😀 W wolnych chwilach gram w tenisa i squasha lub wsiadam w samochód i jadę odkrywać nieznane, poszukując kolejnych pięknych miejsc. :)

Mateusz

MATEUSZ ZAJĄC

Mateusz jest nauczycielem w-f oraz instruktorem pływania. Na obozach młodzieżowych pracuje od 3 lat w roli ratownika wodnego oraz wychowawcy. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.

Sabina

SABINA MAGIERA

Sabina - prywatnie jestem mamą młodego sportowca i fanką tańca, tańczę SALSĘ i BACHATĘ. Hiszpania jest moim ulubionym miejscem wypoczynku i pracy na obozach młodzieżowych.

Kinga-Rajda

KINGA RAJDA

Cześć!! Mam na imię Kinga, od 7 lat pracuję z młodzieżą, na obozach i koloniach! Jeżdżę na obozy młodzieżowe bo lubię dobrą zabawę i szczyptę adrenaliny której Wy czasami dostarczacie 🙂

norbert

NORBERT LASOCKI

Woda towarzyszy mi od dzieciństwa! Posiadam stopień Starszego Ratownika, na wyjazdach wakacyjnych czuwam nad bezpieczeństwem kąpiących od 8 lat. Moje hobby to żeglarstwo i nurkowanie, a w sezonie zimowym na deskach szusowanie.

TrendyCamp należy do Rego-Bis